RestauracjaNowoczesny styl i tradycyjny smak

Wnętrza restauracji Narie Resort & SPA to kameralna, utrzymana w bardzo nowoczesnym stylu przestrzeń, która sprawi, że każdy Gość poczuje się tu wyjątkowo. Menu przygotowane i serwowane przez naszego Szefa Kuchni przeniesie naszych Gości w kulinarną podróż po niepowtarzalnych smakach dań polskich i regionalnych.

Sekretem kuchni Narie Resort & SPA są tradycyjne receptury i unikalny dobór składników, które naturalnie występują na Warmii i Mazurach. To właśnie dzięki nim, potrawy serwowane w naszej restauracji przepełnione są niezapomnianymi aromatami, do których każdy będzie chciał wracać. Sami pieczemy mięsa, wędzimy wędliny oraz ryby. Jesienią przygotowujemy domowe przetwory i konfitury, a naturalny miód, który serwujemy naszym Gościom pochodzi z naszej pasieki, gdzie pszczoły pracowicie zbierają nektar. Posiadamy duży wybór dobrych win z własnej winoteki.

Na specjalne życzenie naszych Gości organizujemy mazurskie biesiady przy ognisku, w trakcie których serwujemy potrawy grillowane i pieczone w tradycyjny sposób.

Wszystko to, jest pieczołowicie przygotowywane, według sprawdzonych przepisów i tradycyjnych receptur.

Bar


 Restauracja

NARIE RESORT & SPA
Hotel dla dorosłych

instagram

 

youtube