Kulinaria

WYjątkowy smak mazur

 

Szanowni Goście w terminie od 01.10.2018 – 01.04.2019 w celu skorzystania z usług naszej restauracji prosimy o dokonanie wcześniejszej  (24 h) rezerwacji telefonicznej pod numerem telefonu 89 758 01 73.

W trosce o zadowolenie naszych Gości dbamy o najwyższą jakość serwowanych dań.

Starannie ułożone przez Szefa Kuchni. Menu to nie tylko uczta dla zmysłów, ale i magiczna podróż po smakach i aromatach tradycyjnej kuchni polskiej oraz regionalnej.

Regionalna kuchnia

Sprawdzone składniki

Wszystkie składniki wykorzystywane do przygotowania dań pochodzą od sprawdzonych, lokalnych dostawców oraz z własnego, ekologicznego ogrodu warzywnego, znajdującego się na terenie kurortu.

Unikatowa restauracja i bar

Wyłącznie naturalny smak

Pamiętając o tym, że najważniejsze są podstawy, sami przygotowujemy półprodukty, z których przyrządzamy serwowane w resortowej restauracji potrawy: nasi specjaliści wędzą wędliny oraz ryby, pieką mięsa oraz przygotowują konfitury i przetwory.

Nie brak tu również naturalnego miodu wysokiej jakości, pozyskiwanego z należących do kurortu pasiek, a także bogatego wyboru win z naszej winoteki.

Grill

Specjalnie dla naszych gości możemy zorganizować prywatnego grilla w trzech wariantach cenowych. Korzystając z najwyższej jakości składników i z dbałością o estetyczną prezentację dań grill może być przygotowany w ogrodzie, na plaży bądź w jednym z naszych domów gościnnych

Biesiada przy ognisku

Na Państwa życzenie możemy zaoferować możliwość zorganizowania tradycyjnej mazurskiej biesiady przy ognisku, w trakcie której podamy Państwu grillowane i pieczone zgodnie z lokalnymi zwyczajami dania.

Narie Resort & SPA: serce Mazur bije dla Ciebie

Rezerwacje telefoniczne i online

Lokalizacja

Wilnowo 34, 14-300 Morąg

Kontakt telefoniczny

+48 89 758 01 73

Adres e-mail

recepcja@narieresortspa.pl