AtrakcjeStrefa rekreacyjna i wiele więcej

Narie Resort & SPA jest idealnym miejscem nie tylko do relaksu w "strefie ciszy", ale także do spędzania wolnego czasu w sposób czynny. W swojej ofercie posiadamy wiele propozycji pozwalających zaplanować aktywny odpoczynek nawet najbardziej wymagającym Gościom


Na terenie hotelu znajdują się korty do tenisa ziemnego, wypożyczalnia sprzętu wodnego do wycieczek po jeziorze lub wędkowania. Goście skorzystać mogą również z wypożyczalni rowerów terenowych, sali fitness wyposażonej w urządzenia TechnoGym lub tras joggingowych, rowerowych i nordic walking przebiegających wzdłuż obiektu.

Podczas pobytu można pobiesiadować wieczorem przy tradycyjnym ognisku lub w sezonie wybrać się na grzyby.

Miłośnikom koni proponujemy kurs nauki jazdy konnej: dla początkujących na padoku na lonży, dla zaawansowanych w terenie lub na torze przeszkód, pod okiem wykwalifikowanego instruktora. Mniej odważnym proponujemy wojaże bryczką w malowniczym krajobrazie.

Mniej aktywny wypoczynek w Narie Resort & SPA to możliwość skorzystania ze strefy basenowej SPA a także jacuzzi, sauny i łączki do opalania.

Wypożyczalnia sprzętu wodnego

Łódki, żaglówki, statek.

Wypożyczalnia rowerów terenowych

Rowery górskie, wycieczki po lesie połączone ze zwiedzaniem urokliwej  okolicy.

Bar na plaży

Bar na plaży zapewnia najwyższy poziom wygody i relaksu w zaciszu jeziora.

Statek

Pierwszy w Polsce statek, w którym możesz odpocząć, skorzystać z baru i wiele więcej!

Tenis

Amatorskie rozgrywki tenisowe na kortach ziemnym w sezonie.

Jazda konna

Nauka jazdy konnej dla początkujących, tor przeszkód  i przejażdżki dla zaawansowanych pod okiem instruktora.

Bryczka

Objazd bryczką po okolicznych miejscowościach.

Fitness

Urządzenia TechnoGym, bieżnia "Run Excite 500 Class", trenażer " Vario Excite 700 Class", ścianka " Personal Kinesis Vision", ławka do wyciskania sztangi "Olimpic Bench Press", równoważnia sferyczna "Wooble Board", rower stacjonarny, stepper, sztangi  16-100 kg, hantle 1-30 kg, maty do aerobiku i stretchingu.

Jacuzzi

Wyposażone w dysze ze strumieniami wody gwarantuje chwile pełne odprężenia.  Relaksujący hydromasaż dodatkowo poprawi krążenie i pozytywnie wpłynie na układ nerwowy.

Łączka do opalania

Innowacyjna, zdrowa i bezpieczna metoda opalania. To esencja naturalnego słońca dająca promienie UVB, promienie UVA, światło widoczne dla oka, promienie IR (krótka i średnia długość fal). Urządzenia nie emitują szkodliwych promieni UVC. Dostępna przez cały rok.

Ognisko

Wieczorne biesiadowanie przy tradycyjnym ognisku z grillem, muzyką i śpiewem.

Przyroda

NARIE RESORT & SPA
Hotel dla dorosłych

instagram

 

youtube